O nás

Naša spoločnosť podniká na finančnom trhu v rámci finančného sprostredkovania už od roku 2010. Za celú dobu pôsobenia na finančnom trhu máme veľké množstvo spokojných klientov. Našim klientom pomáhame riešiť ich potreby a zároveň šetriť peniaze na finančných produktoch. Kvôli tomu sme rozšírili svoje služby aj o online poistenie. Týmto vieme pomôcť ešte väčšiemu počtu klientov porovnať, či neplatia za svoje produkty zbytočne veľa.

Venujeme sa aj iným oblastiam na finančnom trhu, ako sú napr. hypotekárne úvery (kúpa nehnuteľnosti, výstavba, refinancovanie), stavebné úvery, spotrebné úvery, životné poistenie, investície a dôchodkové piliere. Dozviete sa viac v sekcii produkty. Neváhajte využiť aj tieto naše služby a v prípade ďaľších otázok a informácií nás môžete kontaktovať. Samozrejmosťou pre nás je aj servis a pomoc aj pri prípadných poistných udalostiach. Viac v sekcii pomoc pri poistnej udalosti.

Naša spoločnosť spolupracuje so spoločnosťou Swiss Life Select Slovensko a.s.

Tento web používa súbory cookies na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.